Zenonas Slaviūnas (1907-1973) - vienas žymiausių XX a. lietuvių tautosakos rinkėjų ir tyrėjų, 1958–1959 m. išleidęs trijų tomų rinkinį „Sutartinės. Daugiabalsės lietuvių liaudies dainos“, kuriame buvo paskelbta 1962 vnt. jo paties ir ankstesnių tautosakininkų užrašytų sutartinių.
Ši Lietuvių tautosakos archyvo kolekcija sudaryta suskaitmeninto minėtojo Z. Slaviūno tritomio pagrindu, tačiau praplėsta metaduomenimis, kuriuose rasite informaciją apie sutartinių užrašytojus ir pateikėjus, užrašymo vietas, etc. Tais atvejais, kai sutartinių atlikimas buvo įrašytas į plokšteles, galima pasiklausyti ir garso įrašų, taip pat peržiūrėti daugelio sutartinių atlikėjų fotografijas.
Į fonografo plokštelę įdainavo 1937 m. V. 11–14 d. Kaune Lietuvių tautosakos archyvo pakviesta trijų dainuotojų grupė: Agota Gricienė-Našlėnaitė, 87 m., kilusi iš Baublių km., gyv. Tatkūnų km., Marijona Gricienė-Stimburaitė, 67 m., ir Barbora Stimburienė-Bugenavičaitė, 88 m., visos Tatkūnų km., Deltuvos vls., Ukmergės aps. Lietuvių tautosakos rankraštynas , plokštelės Nr. 615, dainos įrašo numeriai 8 ir 9 [LTR pl. 615(8) ir 615(9)].
Melodiją iš plokštelės išrašė V. Paltanavičius.
Plokštelėje įdainuoti penki sutartinės posmai. Sutartinės melodijų natos žemyn nuleistais koteliais žymi atskirų balsų variantus, dainuojant dviese. Būdinga, kad, dainuodama viena, dainuotoja suprastina sutartinės melodijos intervaliką.